+420777128021

Facebook (0) produkt

Hledání

Nenašli jste Vámi požadovanou značku vozidla nebo typ baterie? Neváhejte nás kontaktovat! Pokusíme se Vám pomoci.

 

Doprava zdarma - při ONLINE PLATBĚ přes PayPal

Blesková doprava - 1 až 3 dny

 

 

1. Za účelem zajištění maximálního komfortu a bezpečnosti transakcí nabízíme výběr ze tří způsobů platby za objednané zboží:

 

  • ONLINE PLATBA přes PayPal - forma úhrady online přes vaši oblíbenou banku (seznam bank je uveden níže na stránkách obchodu). Při tomto způsobu placení dochází k nejrychlejšímu připsaní platby na účet internetového obchodu (obvykle hned po zaplacení ze strany zákazníka), což výrazně urychluje dodání objednaného zboží.

 

  • NÁKUP ONLINE s PayPal - platba tradiční POŠTOVNÍ POUKÁZKOU  – prostřednictvím elektronických plateb PayU (při volbě tradičního bankovního převodu) u libovolně vybrané banky nebo pošty, atp. 

 

  • NÁKUP S DOBÍRKOU - platba na dobírku - je účtována u zástupce kurýrní společnosti při doručení zboží Kupujícímu.

 

2. V případě volby platby NÁKUP ONLINE s PayPal neplatí kupující náklady za dopravu.

 

3. V případě volby platby na dobírku - NÁKUP S DOBÍRKOU - Zákazník hradí náklady na dopravu ve výši 199 Kč (včetně DPH ) - částku připočtenou u každého zboží v okamžiku objednání. 

 

4. Po připsání platby za objednané zboží na účet je v internetovém obchodě v systému PayPal nebo při volbě NÁKUP S DOBÍRKOU zboží zákazníkovi odesíláno prostřednictvím přepravní kurýrní společnosti. V případě volby NÁKUP S DOBÍRKOU si prodejce vyhrazuje právo kontaktovat zákazníka za účelem potvrzení jeho údajů a koupě.

 

5. Zboží je odesíláno zákazníkovi ve lhůtě 1 - 3 pracovních dnů ode dne připsání platby na účet, uskutečněné v obchodě s volbou PayPal NÁKUP ONLINE, nebo následujícího dne po dni objednání zboží s volbou NÁKUP S DOBÍRKOU. Za pracovní den jsou považovány dny od pondělí do pátku, s výjimkou zákonem stanovených dnů pracovního klidu (státních svátků). Neposíláme a nedodáváme zboží v soboty, neděle a v zákonem stanovené dny pracovního klidu (státní svátky). Kurýr doručuje zboží během 1 až 2 dnů (ve většině případů se jedná o jeden den) od okamžiku předání zboží ze skladu.

 

6. V případě jakýchkoliv pochybností nebo dotazů jsme Vám k dispozici:

e-mail: batcar@batcar.cz , tel.:  +420 777 128 021 (kontakt od pondělí do pátku od 8.00 do 16.00)

 

7. Podrobné informace týkající se nákupu v internetovém obchodě jsou obsaženy v Obchodních podmínkách a jsou Vám k dispozici na webových stránkách obchodu. http://batcar.cz/obchodni-podminky.

BATCAR®

Předměřice nad Labem 503 02, Obránců míru 489

TEL: +420777128021
TEL: +420777128008
Powered by: